Read Roky rýže a soli by Kim Stanley Robinson Free Online


Ebook Roky rýže a soli by Kim Stanley Robinson read! Book Title: Roky rýže a soli
The size of the: 893 KB
Edition: Laser-books
Date of issue: September 27th 2016
ISBN: No data
ISBN 13: No data
The author of the book: Kim Stanley Robinson
Language: English
Format files: PDF

Read full description of the books Roky rýže a soli:

Ve čtrnáctém století postihne lidstvo jedna z největších pohrom historie – začíná řádit černá smrt. Z dějepisu víme, že zahubila třetinu evropského obyvatelstva. Ale co kdyby morová rána vyhladila takřka celou evropskou populaci? Jak by se změnil náš svět? V Rocích rýže a soli se nám otevírá pohled na události, které se mohly stát, kdyby… na dějiny táhnoucí se přes několik staletí, na dějiny, v nichž se rodí a zanikají lidské rody a celé národy, na dějiny, v nichž má své místo strašlivý hladomor i báječné vynálezy. Jsou to roky rýže a soli. Ocitáme se ve světě, kde do Nového světa připluje přes Tichý oceán první loď z Číny a kolonizace se šíří ze západu na východ. Ve světě, kde průmyslovou revoluci nastartují ti největší vědečtí myslitelé původem z Indie. Kde buddhismus a islám jsou nejvlivnějšími náboženstvími s největším počtem věřících, a křesťanství je pouze nevýznamnou historickou epizodou. K. S. Robinson nám očima vojáků a králů, průzkumníků a filozofů, otroků a učenců předkládá nesmírně bohatou mozaiku alternativního vývoje lidského pokolení. Přepisuje historii a zároveň rozebírá nejhlubší otázky způsobem, jakým je toho schopen pouze autor jeho erudice a kalibru. Od stepí střední Asie po břehy západní polokoule, od doby Akbarovy říše po současnost a dál se před námi odvíjí ohromující příběh vzniku zcela nového světa.

Read Ebooks by Kim Stanley RobinsonRead information about the author

Ebook Roky rýže a soli read Online! Kim Stanley Robinson is an American science fiction writer, probably best known for his award-winning Mars trilogy.

His work delves into ecological and sociological themes regularly, and many of his novels appear to be the direct result of his own scientific fascinations, such as the 15 years of research and lifelong fascination with Mars which culminated in his most famous work. He has, due to his fascination with Mars, become a member of the Mars Society.

Robinson's work has been labeled by reviewers as "literary science fiction".

Excerpted from Wikipedia.


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Roky rýže a soli
Read EBOOK Roky rýže a soli by Kim Stanley Robinson Online free

Download PDF: roky-re-a-soli.pdf Roky rýže a soli PDF